תחומי התמחות
הפרוייקטים שלנולפרוייקטים נוספים


פרגולות העתיד

פרגולות העתיד הינה חברה בעלת פטנט רשום המוכר כפיתוח ישראלי על ידי המדען הראשי. החברה מתמחה בייצור פרגולות בהשחלה כשרות לסוכות, גדרות המיוצרות גם כן בשיטת ההשחלה וכן ריהוט גן ונדנדות. החברה בעלת ניסיון של כ 30 שנה בתחום וצברה קהל רב ומגוון.


הפרגולה יכולה גם לתת מענה לקהל הדתי בשל העובדה שהיא ניתנת לייצור בשיטת מפולש חזון איש, דבר ההופך אותה ככשרה לסוכות גם עבורם.

מהי בעצם שיטת ההשחלה?

מהי בעצם שיטת ההשחלה? בשיטת ההשחלה סרגלי ההצללה מושחלים בתוך חור הקיים בתוך הקורה, בשל כך אין ברגים והעץ נשמר טוב יותר . השחלת הסרגלים גורמת להם להיות יציבים וחזקים כך שהם לא מתעקמים ולא עפים ברוח, אך עדיין ניתנים לשליפה מהירה במידת הצורך. כמו כן בשיטה זו צפיפות הסרגלים נותנת הצללה מלאה. לשם השוואה בפרגולות הרגילות קיימים 17 סרגלים במטר ובפרגולה זו 21 סרגלים במטר. לכן הפרגולות הרגילות אינן יכולות להקנות צל מלא.


בשיטת ההשחלה אחוזי הצל ניתנים למשחק לפי בקשת הלקוח. נציג שלנו מגיע אל בית הלקוח ומתאים עם הלקוח את הפרגולה שמתאימה לו, עובי הקורות, אחוזי הצל, כיוון הסרגלים במידה ורוצים הסתרה מהשכנים למעלה, אך עדיין רוצים שתחדור קצת שמש מבעד לסרגלים. במידה ורוצים גם תאורת לד בפרגולה זה הזמן לומר לנציג שלנו. כי במכונה המיוחדת שלנו, ניתן גם לחרוץ את הקורה מלמטה ולהכניס בתוכה תאורת לד. דבר נוסף שמיוחד אצלנו זה שיטת הצביעה. בשיטה שלנו העץ נכנס לתוך אמבטיה של צבע עד שהוא סופג את כל הצבע שצריך ויוצא לייבוש. כך הוא נשמר לאורך זמן ומגן על העץ מדהיית צבע מהירה וגם מפני מזיקים.

logo בניית אתרים